reality2.infoblog.cz

Plánujete vymalování vašeho nového bydlení?

Publikováno 27.01.2018 v 18:31 v kategorii REALITY, přečteno: 43x

Přestěhovali jste se do vašeho nového bydlení. Konečně je tady ta část, kdy se můžete vyřádit a popustit uzdu vaší fantazii. Konečně můžete začít dekorovat. Velkou roli hraje určitě vymalování všech vašich místností. Ty rozhodnou o tom, jak prostorně bude vaše nemovitost vypadat. Stejně tak mají barvy vliv na vaši náladu a chování.

Myslete především na obývák
Obývací pokoj

Nejvíce obývanou částí nemovitosti bude zřejmě obývák. V tom se sejdete vždycky všichni. Tady na barvě záleží hodně. Doporučují se světlé teplé barvy v kombinaci s bílou.

Obývák tak bude působit čistě a prostorně. Výraznějšími prvky zde může být pohovka, obrazy nebo televize. Dávejte pozor také na to, pokud máte obývák spojený s kuchyní.Propojení by mělo být plynulé. 

Tudíž barvu kuchyně slaďte s barvou obýváku. Developerské projekty mnohdy využívají minimalismu. Hodně letí kombinace bílé a dřeva. K tomuto stylu se dá vždy nakombinovat spoustu barevných doplňků ve formě květináčů na bylinky nebo polštářů na pohovce.

V pracovně se hlavně soustřeďte!

Pokud máte ve svém bydlení Praha pracovnu, měli byste se v ní umět soustředit na práci. Barvy by vás tedy neměly rušit. Dobře působí pastelové odstíny v kombinaci s bílou.

Nezapomínejte na pohodlnou a dobře stavěnou židli k psacímu stolu! Křiklavé barvy můžete dát dětem do pokoje, pokud si je přejí. Holčičky často chtějí růžový celý pokoj. Kluci ocení například modrou nebo zelenou barvu. Nechte děti trochu vyřádit a splňte jim jejich přání.

V koupelně jako na pláži

Popustit uzdu fantazii můžete i v koupelně. Zde můžete použít zajímavě navržené kachličky. Hezkou barvou pro koupelnu je modrá. Připomíná vodu a pláž mořem políbenou.V ložnici naopak použijte tlumené barvy. 

Trendy jsou tmavé ložnice s tlumeným, teplým světlem. Je pravda, že bílá barva hned po probuzení bolí do očí. Se všemi barvami vám samozřejmě může poradit realitní rádce.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?