reality2.infoblog.cz

Na prvním dojmu z rodinného domu se podílí i plot

Publikováno 30.09.2015 v 08:54 v kategorii REALITY, přečteno: 58x

Rozhodujete se nad koupí rodinného domu? Po stavbě či rekonstrukci uvažujte také o vhodném oplocení. Má to nejen praktické důvody, jako je bezpečí a také jisté soukromí, ale i může být i velmi estetické a dotvořit tak celkový dojem. Na výběr máte z velkého množství materiálů. Nechte se inspirovat a vytvořte si tak velmi útulný a krásný vchod do vašeho království.

Když si vybíráte dům
Rodinný důmDomy na prodej jsou různě velké a v různých lokalitách. Nejvíce žádané jsou domy v blízkosti velkých měst. Nejen od toho se také odvíjí jejich cena. Nejdražší jsou logicky domy v Praze a okolí.

Cena se také ale odvíjí od velikosti pozemku. Chcete stavět nebo si koupit už hotový dům a ten zrekonstruovat? To se v kupní ceně také odrazí.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, uvažujte pragmaticky. Najděte vhodnou lokalitu, která vám bude vyhovovat z nejvíce hledisek, a ujasněte si, jak velký dům potřebujete.

Co je důležité při výběru?

Pokud uvažujete nad koupí již hotového domu, zvažte především lokalitu. Jak daleko to budete mít do práce, kde budete nakupovat a jak daleko bude váš lékař. Jaké je okolí nemovitosti, je také důležité.

Proto chtějte osobní prohlídku nejlépe s majitelem nemovitosti, kterého se vyptáte na všechny podrobnosti. Prodej nemovitosti se bez toho neobejde a vy přece nechcete kupovat zajíce v pytli. Uvažujte nad plotem. Chcete kamenný nebo kombinaci s dřevem či kovem?

Aby vše dobře dopadlo?

Prodej nemovitosti je složitý proces. Je lepší spolehnout se na služby profesionálů, kteří vám s celým procesem pomohou. Realitní kanceláře jsou schopné najít vám vhodnou nemovitost, zařídit prohlídku a zkontrolovat kupní smlouvu.

Kromě toho pomohou i se zápisem do katastru a s převodem majetkového práva. Vy už pak můžete jen uvažovat nad tím, jak si zvelebit nový dům. Plot by měl být především kvůli vaší bezpečnosti. Ale nemusí působit jako hradba. Doplňte ho třeba o zakrslé stromky či živý plot.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?