reality2.infoblog.cz

Kterých barev v interiéru se lidí nejvíce bojí?

Publikováno 29.09.2016 v 09:55 v kategorii REALITY, přečteno: 59x

Barvy byly vždycky trošku oříšek. Většina lidí se zářivějších barev v interiéru bojí. Mají strach, aby jejich domov nepůsobil kýčovitě a nevkusně. Ale dobře zvolené barvy mohou váš domov velice hezky zpestřit. Díky netradičním barevným kombinacím, bude vaše bydlení působit originálně a neotřele.

Barevné doplňky dodají bytu na zajímavosti
BytVětšina lidí volí neutrální barvy na výmalbu stěn. Top barvou je sněhové bílá. 

Ta nikoho neurazí, ale také nikoho nenadchne. 

Oproti ní jsou tmavě fialová, temně červená nebo námořnická modř, barvami, které si do interiéru zvolí jen málo kdo. Je to proto, že nové byty v Praze nebývají tak velké. 

Tmavé barvy jsou vhodné zejména do velkých prostor. Ale to neznamená, že byste si nemohli pořídit doplňky, které mají tyto barvy. Právě naopak. Dekorace v neobvyklých barvách dodávají vašemu bydlení na zajímavosti.

I tapety mohou být zajímavé

Tapety bývaly oblíbené. Jenže jejich aplikace na zeď bývala složitá a zdlouhavá. Proto se od tapet upustilo. Dnes již existují samolepící tapety. Ty se nejen na zeď přidělávají mnohem jednodušeji, ale zároveň s tím jsou snadno udržovatelné.

Právě takové tapety jsou využívány pro developerské projekty. Bytový designéři se nebojí, ani zajímavých barev a tvarů, které velice hezky kombinují s klasickou bílou výmalbou.

Pokud se ale i tak bojíte, že by mohly tapety působit nevkusně, zkuste na zeď nalepit zajímavou nálepku. Ty ozvláštní vaše stěny a navíc se velice lehce sundají.

Nábytek není jen v přírodních barvách

Realitní makléři mají v posledních letech plné ruce práce. Hledají pro klienty zajímavé a dostupné bydlení. Ovšem vybavení si musíte najít sami. Nábytek je duší bytu a utváří jeho tvář.

Ve většině domovů najdeme nábytek bílý, černý nebo v přírodních barvách. Ale nábytek může být i barevný. Například tyrkysový nebo sytě růžový. Krásná je například kombinace chromu a pastelových barev. Zvláště pak v moderním bytě bude takový nábytek působit harmonicky.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?