reality2.infoblog.cz

Jaké barvy vybrat do ložnice?

Publikováno 25.05.2017 v 21:39 v kategorii REALITY, přečteno: 51x

Ložnice je místo v domě/bytě, které je určeno především k odpočinku. Také není dobré, abyste tam hromadili spoustu věcí nebo technických hraček. Abyste se pořádně a kvalitně vyspali, je nutné zaměřit se jak na celkový dojem, tak na jednotlivé detaily. Co se barev týče, vybírejte opatrně. Některé barevné kombinace jsou do ložnice nevhodné. To samé platí i při výběru místnosti, která v novém bydlení zaujme její místo.

Které místo je pro ložnici ideální?
LožniceMěl by vám poradit vlastní instinkt. Můžete také vypozorovat, jak jsou jednotlivé místnosti světlé, větratelné a hlavně kam vám kdy svítí sluníčko.Byty Praha mají různé dispozice. 

Někdy to dopadá tak, že máte ložnici v obýváku, protože nemáte možnost mít tyto dvě místnosti oddělené. Pravda ale je, že je lepší mít pro ložnici zvláštní místnost.

Pokud vám tam svítí slunce dopoledne a máte celé odpoledne na to ji vyvětrat, je to ideální. Dobrá cirkulace vzduchu je také důležitá.

Volba barev je stěžejní

K dispozici máte celou škálu různých barevných odstínů. Výsledná barva by neměla udeřit do očí ani by neměla být příliš agresivní a sytá.Volte tlumenější případně jemné přírodní tóny, které působí relaxačně a navozují pocit klidu a bezpečí. 

Nové byty na prodej Praha bývají často koncipovány velmi moderně, což může ve výsledku působit negativně. Nebojte se ale barevných kombinací.Hodně vám pomůže také výběr nábytku, který vám s výběrem také pomůže. 

Ne každá barva se hodí ke všemu nábytku. Výsledek by měl být každopádně vzdušný. Klidně zvolte jednu výraznější stěnu a zbytek v tlumené nebo bílé barvě. O zbytek se postarají doplňky nebo velmi oblíbené nálepky na zeď.

Čím míň věcí, tím lépe

Ložnice je místo, kde především spíme. Proto bychom měli myslet na naše pohodlí a vyvarovat se všemu, co by nás od spánku rušilo. 

Tím je myšlena i veškerá elektronika. Nezavalujte ložnici skříněmi. Volte takové úložné prostory, které působí jednoduše. Online realitní rádce vám poskytne spoustu dalších užitečných rad.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?